Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.12.2016

За ініціативою Генпрокуратури судом накладено арешт на майже 600 тис доларів США, які були вилучені під час обшуків у кримінальному провадженні за фактами привласнення кредитних коштів екс-службовими особами АБ «Укргазбанк»

      

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України за оперативного супроводу Управління захисту економіки у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції та Служби безпеки України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами привласнення кредитних коштів колишніми службовими особами АБ «Укргазбанк» у розмірі 140 млн грн за ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах). У вказаному кримінальному провадженні розслідується діяльність службових осіб АБ «Укргазбанк» у період 2008-2010 років.

В ході досудового розслідування було проведено ряд обшуків, за результатами яких, серед іншого було вилучені грошові кошти.

На дані грошові кошти в готівковій формі у сумі майже 600 тис доларів США, які були вилучені у банківській скриньці незалежного оцінювача, який проводив оцінку заставного майна, за ініціативою Генеральної прокуратури України Печерським районним судом м. Києва накладено арешт.

Досудове розслідування триває.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 911