Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.12.2016

За клопотанням Головної військової прокуратури Печерським районним судом м. Києва надано дозвіл на затримання підозрюваного В. Януковича з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

     

Колишньому Президенту України В. Януковичу 28.11.2016 повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) КК України вручено повістки про явку до слідчого органу на 05.12.2016 та 09.12.2016.

Підозрюваний В. Янукович, умисно та безпідставно (що є цілком закономірним) ухиляється від явки на виклики слідчого, переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, оголошений у державний розшук та перебуває на території Російської Федерації.

З метою виконання завдань кримінального судочинства, щоб кожний, хто вчинив злочини проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, був притягнутий до відповідальності та притягнення підозрюваного В. Януковича до кримінальної відповідальності, який умисно та безпідставно ухиляється від явки на виклики слідчого, переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, оголошений у державний розшук та перебуває на території Російської Федерації, у зв’язку з чим у вказаному кримінальному провадженні Головна військова прокуратура звернулася до слідчого судді з клопотанням про надання дозволу на затримання підозрюваного В. Януковича з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

14.12.2016 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва клопотання прокуратури задоволено в повному обсязі та надано дозвіл на затримання підозрюваного В. Януковича з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 483