Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.12.2016

Громадянина Російської Федерації за участь у веденні агресивної війни проти України засуджено до 12 років позбавлення волі

       

Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням громадянина Російської Федерації у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

Зібраними у кримінальному провадженні доказами беззаперечно доведено, що вказаний громадянин РФ, отримавши у складі Збройних Сил Російської Федерації навички ведення бойових дій у Чечні, у грудні 2014 року прибув до України, де вступив до незаконного збройного формування «Батальйон територіальної оборони Козачої національної гвардії Всевеликого війська Донського» терористичної організації «Луганська народна республіка», у складі якого до серпня 2015 року на території Луганської області приймав участь у веденні бойових дій проти підрозділів сил антитерористичної операції.

У ході судового розгляду вину обвинуваченого доведено у повному обсязі, вироком Білокуракинського районного суду Луганської області від 13.12.2016 визнано винним за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437; ч. 1 ст. 258-3 КК України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2119