Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.12.2016

Прокуратура Київської області розслідує вбивство 5 працівників поліції

    

Прокуратура Київської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, передбаченому п. 1 ч. 2 ст. 115 (вбивство) КК України.

Встановлено, що 4 грудня 2016 року о 4 годині ранку в с. Княжичі Броварського району Київської області співробітники Корпусу оперативно-раптової дії Національної поліції України, перебуваючи на службі, застосували автоматичну зброю стосовно співробітників Броварського відділу поліції охорони Управління поліції охорони в Київській області, які разом з двома співробітниками Управління оперативної служби Головного управління Національної поліції в м. Києві, теж перебуваючи на службі, застосували автоматичну зброю у відповідь. Внаслідок чого загинули 5 співробітників поліції.

На місце події невідкладно виїхав прокурор Київської області Дмитро Чібісов, оперативні працівники обласної прокуратури та слідчо-оперативна група поліції.

Під час огляду місця події вилучено речові докази, які скеровані для експертного дослідження.

Триває комплекс першочергових слідчих дій та оперативно-розшукових заходів направлених на встановлення обставин загибелі правоохоронців.

Відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства у кримінальному провадженні призначена група прокурорів, які здійснюють повноваження прокурорів у формі процесуального керівництва.

За даним фактом прокуратурою Київської області відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Хід досудового розслідування перебуває на особистому контролі Генерального прокурора України Юрія Луценка.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 129