Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.11.2016

Генпрокуратурою виявлено факти порушень народними депутатами України обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

                                

Генеральною прокуратурою України за результатами співставлення відомостей, зазначених в е-деклараціях, з інформацією, розміщеною у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, встановлено, що 7 народних депутатів України порушили обмеження, передбачені ст. 25 Закону України «Про запобігання корупції», щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Зокрема, незважаючи на набуття депутатських повноважень, ці особи продовжили займатися іншою оплачуваною діяльністю, входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, підприємств, організації, що мають на меті одержання прибутку.

При цьому, одним із цих народних депутатів України навіть у е-декларації відображено дохід від зайняття такою діяльністю.

Невиконання вказаних обмежень є правопорушенням, пов’язаним з корупцією, і має наслідком адміністративну відповідальність, передбачену ч. 1 та 2 ст. 172-4 КУпАП.

Зібрані матеріали Генеральною прокуратурою України скеровано до Національного агентства з питань запобігання корупції для вжиття заходів відповідно до Закону.

Про результати подальшої роботи Генеральної прокуратури України на вказаному напрямку громадськість буде поінформовано.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 855