Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.11.2016

У Дніпрі судитимуть службових осіб ПАТ «Укрзалізниця» та працівників підприємства, які заволоділи державними коштами на суму понад 1,3 млн грн

      

Дніпропетровською місцевою прокуратурою № 2 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно групи осіб, які, зловживаючи службовим становищем, склали завідомо неправдиві офіційні документи та заволоділи майном публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» на суму понад 1,3 млн грн (ч. 2 ст. 366 та ч. 5 ст.191 КК України).

Так, службові особи публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» з метою заволодіння державним майном розробили та погодили документацію і техніко-економічне обґрунтування нібито необхідності проведення ремонтних робіт опор мостів (достовірно знаючи, що в цьому немає потреби), значно зависивши їх кількість та вартість, а також забезпечили перемогу тендерних торгів спеціально для цього створеному товариству з обмеженою відповідальністю. У подальшому, достовірно знаючи, що фактично ремонтні роботи не проводяться, службовці публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» підписали акти приймання виконаних робіт, через що товариству було безпідставно перераховано бюджетні кошти.

Усього ж, внаслідок злочинних дій вказаних осіб публічному акціонерному товариству «Укрзалізниця» (100% акцій якого належать державі) завдано матеріальних збитків на суму понад 1,3  млн грн.

Довідково: санкціями вказаних статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до дванадцяти років.За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

 

кількість переглядів: 418