Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.11.2016

Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру Голові Рахункової палати України (додано відео)

       

У середу, 16 листопада 2016 року, Генеральний прокурор Юрій Луценко підписав повідомлення про підозру Голові Рахункової палати України.

Вказаній особі інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для іншої фізичної особи).

Як з’ясувалося, високопосадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, сприяв члену Рахункової палати у незаконній приватизації житла в центрі столиці.

Зокрема, вказаний член Рахункової палати, який вже мав приватизоване житло, звернулася до Голови Рахункової палати з проханням надати службове житло в центрі столиці. Пізніше вказаний член Рахункової палати звернулася до Голови з проханням приватизувати й це житло. Голова Рахункової палати погодився з такою пропозицією, після чого в квартирі був прописаний племінник члена Рахункової палати, а вказану квартиру приватизовано та подаровано члену Рахункової палати.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

кількість переглядів: 231