Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.11.2016

Юрій Луценко: За клопотанням прокуратури накладено арешт на бізнес-центр у м. Києві

                                             

14 листопада 2016 року за клопотанням прокуратури міста Києва Шевченківський районний суд столиці наклав арешт на майно, що належить одному з фігурантів кримінального провадження за фактом розкрадання 870 млн грн ПАТ "Банк Михайлівський" та доведення його до неплатоспроможності, а саме на торгівельно-офісний комплекс загальною площею понад 150 тис кв м, що розташований на площі Спортивній у Києві. Про це повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Наразі вживаються усі необхідні заходи для ефективного розслідування злочинів про розкрадання коштів Публічного акціонерного товариства «Банк Михайлівський», притягнення винних осіб до відповідальності та забезпечення повного відшкодування вкладникам завданих збитків.

Нагадаємо, прокуратурою міста Києва за фактом розкрадання коштів ПАТ "Банк Михайлівський" та доведення його до неплатоспроможності повідомлено про підозру двом колишнім керівникам вказаного банку у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 218-1 (доведення банку до неплатоспроможності) КК України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 694