Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.11.2016

У Дніпрі викрито суддю, адвоката та підприємця, які упродовж декількох років заволоділи квартирами, нерухомим майном громадян на суму понад 77 млн грн (ВІДЕО)

                       

Прокуратурою Дніпропетровської області викрито злочинну схему судді одного з районних судів м. Дніпра, адвоката та підприємця, за якою останні упродовж 2013-2015 років, заволоділи 32 об’єктами нерухомості, що належать іншим громадянам.

Так, фігуранти справи, діючи у складі організованої групи, використовуючи підроблені документи та завідомо неправосудні судові рішення, реєстрували право власності на нерухоме майно громадян (квартири) за підконтрольними їм особами. У подальшому вказане майно відсуджувалось на користь третіх осіб та товариств з обмеженою відповідальністю, керівниками яких були самі ж адвокат та підприємець. Усього, протягом двох років, зловмисники незаконно заволоділи майном громадян на загальну суму понад 77 млн грн.

Наразі прокуратурою Дніпропетровської області усім учасникам злочинної схеми повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах (ч.4 ст.190 КК України), службовому підробленні (ч.1 ст.366 КК України) та використанні підроблених документів (ч.4 ст.358 КК України). Крім цього, судді повідомлено про підозру у постановленні завідомо неправосудних рішень, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.375 КК України).

Досудове розслідування триває.


За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 218