Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.10.2016

Генпрокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Франції, який підозрюється у незаконному придбанні і контрабанді зброї та готуванні терористичного акту

                            

Генеральною прокуратурою України направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно громадянина Франції за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 28, ч.1 ст. 263, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201, ч. 1 ст. 14 ч. 2 ст. 258 КК України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, замах на контрабанду зброї та готування терористичного акту).

Встановлено, що вказана особа з метою підготовки та вчинення терористичних актів на території Франції з червня 2015 року, періодично приїзджаючи до України, вживала заходи щодо незаконного придбання значної кількості зброї та вибухових пристроїв у військовослужбовців Збройних Сил України.

У травні 2016 року в рамках здійснення негласної слідчої (розшукової) дії - контроль за вчиненням злочину - після проходження митного оформлення у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» (Волинська область) протиправна діяльність іноземця припинена співробітниками СБУ.

Під час обшуку у нього вилучено: 5 автоматів АК-74 - 5,45 мм.; 2 гранатомети РПГ-7В; 18 пострілів (зарядів) до них; 5 ящиків із патронами 5,45 мм. загальною кількістю 5400 штук; 5 ящиків тротилових шашок загальною вагою 125 кг; 100 штук електродетонаторів.

Стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід - тримання під вартою.

Кримінальне провадження розслідувалось Головним слідчим управлінням Служби безпеки України.

Державне обвинувачення підтримує Генеральна прокуратура України.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2102