Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.10.2016

За клопотанням Генеральної прокуратури України підозрюваному А. Ємельянову обрано запобіжний захід

       

Департаментом спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України продовжується розслідування кримінального провадження за підозрою колишнього заступника Голови Вищого господарського суду України (нині судді цього суду) А. Ємельянова за фактами втручання в діяльність судових органів та незаконного втручання в роботу автоматизованої системи документообігу господарських судів України.

27 жовтня 2016 року за клопотанням Генеральної прокуратури України підозрюваному А. Ємельянову обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 1,5 млн грн.

Разом із запобіжним заходом на А. Ємельянова покладено обов’язки не відлучатися за межі Київського області, повідомляти про зміну місця проживання, утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні та здати на зберігання документи, що дають право на виїзд з України.

Під час прийняття рішення про обрання запобіжного заходу слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва перевірено та підтверджено обґрунтованість повідомленої А. Ємельянову підозри в інкримінованих йому злочинах.

Водночас цією інформацією спростовуються повідомлення захисників А. Ємельянова щодо відмови в обранні йому запобіжного заходу, необґрунтованості підозри, а також неправдиві заяви щодо здійснення Департаментом спеціальних розслідувань досудового слідства стосовно судді господарського суду міста Києва А. Пригунової - зазначений департамент не здійснював та не здійснює досудове розслідування стосовно вказаної судді.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2777