Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.10.2016

Генпрокуратурою спільно з СБУ затримано особу, яка пропонувала 200 тис доларів США хабара слідчому Головного слідчого управління ГПУ

       

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України 27 жовтня 2016 року за підозрою у наданні неправомірної вигоди затримано особу, причетну до незаконного обігу бурштину.

Досудовим слідством установлено, що зазначена особа пропонувала слідчому Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України неправомірну вигоду в розмірі 200 тис доларів США за закриття кримінального провадження та повернення вилученого бурштину вагою майже 200 кг.

Під час передачі частини цієї суми – 30 тисяч доларів США особу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У ході обшуків в житлі затриманого вилучено грошові кошти в розмірі 260 тисяч доларів США, 330 тисяч гривень, елітні годинники, 1,5 кг бурштину.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Дії злочинця кваліфіковано за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службові особі).

Довідково:  санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 224