Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.10.2016

Головному бухгалтеру ДП «Укрспирт» обрано запобіжний захід

     

Ухвалою Шевченківського районного суду м. Києва від 15.10.2016 головному бухгалтеру ДП «Укрспирт» обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначено заставу як альтернативу триманню під вартою в розмірі 3 тис мінімальних заробітних плат, що становить 4,1млн грн.

Нагадаємо, Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою головного бухгалтера ДП «Укрспирт» у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК України, досудове розслідування у якому проводить Головне слідче управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, працюючи головним бухгалтером ДП «Укрспирт», за попередньою змовою з іншими службовими особами розтратив кошти державного підприємства на загальну суму понад 750 млн грн та за попередньою змовою групою осіб ухилився від сплати податків, що призвело до ненадходження до державного бюджету коштів в розмірі понад 175 млн грн.

Підозрюваний переховувався від органів досудового розслідування, у зв’язку з чим перебував у розшуку, а 14.10.2016 був затриманий та доставлений до суду для розгляду клопотання про застосування стосовно нього запобіжного заходу.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1606