Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.10.2016

Генпрокуратурою затримано одного з адвокатів м. Києва, який перебував у розшуку

      

Слідчими управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України за процесуального керівництва Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Головного управління Служби безпеки України, в порядку ст. 191 КПК України затримано одного з адвокатів м. Києва, який перебував у розшуку за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України, а саме заволодінні шляхом обману земельною ділянкою вартістю 2 млн грн.

Встановлено, що вказаний адвокат, діючи умисно, шляхом обману, за попередньою змовою у групі осіб з суб’єктом підприємницької діяльності, кримінальне провадження відносно якого у серпні поточного року скеровано до суду з обвинувальним актом, вчинив придбання права власності на земельну ділянку з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку», яка розташована в Подільському районі м. Києва, в результаті чого вона вибула із комунальної власності територіальної громади м. Києва.

Вказаними вище незаконними діями спричинено збитків територіальній громаді м. Києва на суму 2 млн грн.


Довідково :
санкція ч. 4 ст.190 КК України передбачає покарання у виді позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 594