Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.10.2016

Юрій Луценко провів нараду щодо перевірки готовності і стану розслідування кримінальних проваджень у справі екс-президента Януковича (ФОТО)

       

Генеральний прокурор Юрій Луценко провів робочу нараду із заступниками та керівниками підрозділів, які відповідають за формування обвинувачення екс-президенту Віктору Януковичу у створенні ним злочинної організації. Метою наради була перевірка готовності і стану розслідування кримінальних проваджень у справі екс-президента.

За висновками слідчих, діяльність Віктора Януковича на посаді президента України була підпорядкована інтересам Російської Федерації у питаннях, які стосуються національної безпеки, про що свідчать підписані ним укази, призначення на ключові посади осіб із російським громадянством, тощо. Відповідно, діяльність Віктора Януковича кваліфікується за ст. 255 (створення злочинної організації) та ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Діяння Віктора Януковича розглядаються за наступними напрямками: умисні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

Також Генпрокурор привітав начальника департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка з позитивними зрушеннями у справі екс-«беркутівців», яка наразі перебуває в суді. «Цей прорив у суді дає надію і суспільству, і нам на реалізацію розпочатої справи», - зазначив Юрій Луценко.

Наради стосовно розслідування кримінальних проваджень щодо злочинної діяльності Віктора Януковича плануються щотижнево за участі Генерального прокурора Юрія Луценка.

 

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1326