Сайти

регіональних

прокуратур

 
04.10.2016

Головною військовою прокуратурою захищено в суді майнові інтереси держави на загальну суму 20 млн грн

      

27.09.2016 Вищий господарський суд України поставив крапку у тривалому судовому процесі та підтримав принципову позицію Головної військової прокуратури із захисту майнових інтересів Державного концерну «Укроборонпром», порушених в результаті протиправного відчуження центральної лабораторії державного підприємства «Завод імені В.О. Малишева» у м. Харкові.

Нагадаємо, що вказана будівля площею понад 17 тис кв м та вартістю 20 млн грн усупереч вимог законодавства у 2006 році була передана колишнім керівництвом державного підприємства у заставу ПАТ «Укрсоцбанк» за договорами іпотеки, а в подальшому стягнута в погашення невиконаних зобов’язань та продана приватному товариству.

За «випадковим» збігом обставин фактичним власником цього товариства є колишній керівник заводу імені В.О. Малишева, а сам лабораторний комплекс після його придбання був переданий цьому ж заводу в оренду вже на платній основі.

Завдяки втручанню Головної військової прокуратури право власності на зазначену нерухомість на теперішній час зареєстровано за державою.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1815