Сайти

регіональних

прокуратур

 
29.09.2016

Генеральною прокуратурою України затримано службових осіб Херсонської міської ради під час вимагання та одержання хабара

     

Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України та Департаментом процесуального керівництва Генеральної прокуратури України спільно з  працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та оррганізованою злочинністю Служби безпеки України 28 вересня 2016 року в порядку ст. 208 КПК України затримано депутата Херсонської міської ради - виконувача обов’язків заступника голови Херсонської міської ради та заступника начальника Департаменту житлово-комунального господарства – начальника управління комунального господарства Херсонської міської ради, під час вимагання та одержання ними неправомірної вигоди у розмірі 80 тис грн.

Вказані кошти вони отримали від представника будівельного підприємства за перерахування бюджетних коштів по виконаним договорам (становить 15% від суми договорів), тобто за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

На теперішній час вживаються необхідні заходи щодо встановлення інших осіб причетних до вчинення злочину та їхнього затримання, а також забезпечення повного, всебічного та неупередженого розслідування у розумні строки.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1251