Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.09.2016

Генпрокуратурою спільно з Нацполіцією під час одержання 16 тис дол США затримано заступника голови з земельних питань Дніпропетровської РДА та депутата районної ради

      

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України за результатами проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій та обшуків задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди заступником голови з земельних питань Дніпропетровської райдержадміністрації Дніпропетровської області та депутатом Дніпровської районної ради, яких 23.09.2016 затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Встановлено, що вказані службові особи, зловживаючи своїм службовим становищем та діючи умисно, за попередньою змовою групою осіб вимагали та одержали від громадянина неправомірну вигоду у сумі 16 тис доларів США (416 тис грн) за вирішення питання щодо відведення останньому у власність 16 земельних ділянок загальною площею 80 га.

Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

На даний час проводиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення та усіх причетних до вчинення злочину осіб.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 118