Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.09.2016

Генпрокуратура спільно з СБУ затримала директора ДП «Конярство України»

   

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України задокументовано факти вимагання та одержання неправомірної вигоди директором Державного підприємства «Конярство України».

Вказану особу 22 вересня 2016 року після одержання чергової частини хабара у сумі 20 тис доларів США, затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Слідством встановлено, що директор ДП «Конярство України» вимагав і одержав від керівника однієї з філій даного державного підприємства 30 тис доларів США за залишення останнього на посаді керівника.

На даний час провадиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин вчиненого кримінального правопорушення та усіх причетних до його вчинення осіб, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1041