Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.09.2016

Генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Голови Вищої ради юстиції з листом про ініціювання внесення подання щодо припинення повноважень одного з членів Вищої ради юстиції України

     

 

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України викрито члена Вищої ради юстиції України у вчиненні замаху на заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб шляхом обману (шахрайстві).

21 вересня 2016 року вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України.

Таким чином, член Вищої ради юстиції України порушив присягу, вчинивши кримінальне правопорушення, що є несумісним з подальшим виконанням обов’язків члена Вищої ради юстиції, та дає підстави для припинення його повноважень відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 18 Закону України «Про Вищу раду юстиції».

У зв’язку з цим, на підставі ч. 5 ст. 18 Закону України «Про Вищу раду юстиції», Генеральний прокурор України ініціював перед Вищою радою юстиції питання про прийняття рішення про внесення до органу, який призначив вказану особу, подання щодо припинення його повноважень члена Вищої ради юстиції.

Нагадаємо, Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, викрито одного з членів Вищої ради юстиції України у намаганні отримати 500 тис доларів США за здійснення впливу щодо винесення судом першої інстанції рішення на користь суб'єкта господарювання та залишення його в силі судами апеляційної і касаційної інстанцій.

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 2970