Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.09.2016

Відбудеться Міжнародна науково - практична конференція «Захист права власності українського народу: вітчизняні реалії та зарубіжний досвід для України»

    

Генеральна прокуратура України спільно з Національною академією прокуратури України, Національним екологічним центром, Київською міською організацією Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, Українським національним комітетом Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ІКОМОС) України 22 вересня 2016 року проведе Міжнародну науково – практичну конференцію «Захист права власності українського народу: вітчизняні реалії та зарубіжний досвід для України».

Генеральним прокурором України ініціюється вивчення та обговорення важливих для держави питань в тому числі, приділяється увага щодо проблем захисту права власності українського народу.

На сьогодні, в суспільстві найважливішим питанням є боротьба з корупцією. Протиправне відчуження об’єктів природи та історико-культурної спадщини викликає значний резонанс у суспільстві, місцевих громадах, призводить до акцій протестів та викликає у громадськості сумніви щодо реальних кроків у боротьбі з цим явищем.

Метою вказаного заходу є обговорення питань щодо захисту права власності Українського народу на землю, природні ресурси, об’єкти культурної спадщини і формулювання пропозицій щодо удосконалення законодавчого регулювання та підвищення ефективності судового захисту права власності українського народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 148