Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.09.2016

Столична прокуратура відновила розслідування щодо незаконного відчуження акцій «Київміськбуду» вартістю 77 млн грн

       

За дорученням Генерального прокурора України Юрія Луценка прокуратурою міста Києва проведено ревізію кримінальних проваджень стосовно діяльності екс-мера столиці Черновецького та посадових осіб, що працювали у той час під його керівництвом.

Зокрема, під час перевірки встановлений факт незаконного закриття кримінального провадження про відчуження 6 офшорним Кіпрським компаніям акцій 34 будівельно – монтажних та транспортних підприємств, якими володів «Київміськбуд» на суму 77 млн гривень.

На даний час рішеннями судів акції повернуто законному власнику, але особи, причетні до незаконних оборудок, залишились не притягнутими до кримінальної відповідальності.

Відтак, прокуратурою міста Києва за результатами вивчення матеріалів цієї кримінальної справи, постанову про її закриття скасовано та вжито заходів до активізації розслідування.


Досудове слідство проводиться слідчими столичної прокуратури за ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).


За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 562