Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.09.2016

Генпрокуратурою вжито заходи по протидії діяльності підприємств «конвертаційно-транзитної групи» (ФОТО)

                        

Генеральною прокуратурою України скоординовано спільні заходи правоохоронних органів по протидії діяльності підприємств «конвертаційно-транзитної групи» на території Київської та Дніпропетровської областей.

Завдяки вжитим заходам викрито та задокументовано діяльність організованої групи осіб з міжрегіональними зв’язками, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки, шляхом документального оформлення придбання товарів (соя, кукурудза, пшениця, рапс, насіння) за завищеними цінами з метою заявлення відшкодування сум податку на додану вартість. Розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 212 ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК України.

У ході проведення обшуків офісних приміщень, автомобілів, квартир було виявлено та вилучено документи фінансово-господарської діяльності та печатки підприємств «конвертаційно-транзитної групи», комп’ютерна техніка, чорнові записи, не обліковані грошові кошти у сумі понад 3,5 млн грн.

З метою забезпечення відшкодування завданої шкоди та надходження коштів до бюджету накладено арешт на грошові кошти підприємств вказаної злочинної групи, які перебувають на банківських рахунках у банківських установах. Також, до суду подано клопотання про арешт грошових коштів виявлених під час проведення обшуків офісних приміщень.

Наразі слідчі дії тривають, встановлюються нові факти безпідставного формування податкового кредиту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1510