Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.08.2016

Генеральною прокуратурою проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди працівниками органів прокуратури Київської області

                                 

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених працівниками органів, які ведуть боротьбу зі злочинністю Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди працівниками органів прокуратури Київської області за зняття арешту з рахунку суб’єкта підприємницької діяльності.

Досудовим розслідуванням установлено, що ряд працівників прокуратури Києво-Святошинського району Київської області за попередньою змовою з іншими невстановленими на даний час службовими особами прокуратури вимагали неправомірну вигоду від представника суб’єкта господарювання за зняття арешту з банківського рахунку, накладеного в іншому кримінальному провадженні.

За результатами слідчих дій, проведених у підрозділах прокуратури Київської області та за місцем проживання зазначених осіб, вилучено кошти, які є предметом неправомірної вигоди, а також 14 засобів зв’язку та комп’ютерну техніку.

У порядку ст. 208 КПК України затримано двох працівників прокуратури, яким 30 серпня 2016 року повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії, спрямовані на викриття та притягнення до кримінальної відповідальності усіх осіб, причетних до вчинення корупційного злочину.

Нагадаємо, 29 серпня 2016 року за підозрою у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди в розмірі понад 375 тис грн затримано працівника прокуратури Києво-Святошинського району Київської області.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 394