Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.08.2016

В.Каськів знаходиться в міжнародному розшуку Інтерполу і Генеральною прокуратурою вживаються заходи для його екстрадиції

                                   

1 серпня 2016 року Генеральним секретаріатом Інтерполу опублікована червона картка щодо міжнародного розшуку з метою арешту та екстрадиції колишнього Голови Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України В.Каськіва для притягнення до кримінальної відповідальності за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч.2 ст. 366 КК України (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Згідно з повідомленням Національного центрального бюро Інтерполу в Панамі, 18 серпня 2016 року В.Каськів був зупинений на кордоні із Коста-Рікою після того, як 17 серпня 2016 року йому було відмовлено у в’їзді в останню. 19 серпня 2016 року за клопотанням Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Печерський районний суд м.Києва ухвалив рішення про взяття В.Каськіва під варту.

Наразі Генеральною прокуратурою України вживаються усі необхідні заходи для екстрадиції вказаної особи, які передбачені міжнародним Договором між Україною та Республікою Панама про видачу правопорушників 2003 року.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1161