Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.08.2016

Військовою прокуратурою закінчено досудове розслідування стосовно першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації. Обвинувальний акт спрямовано до суду

                           

Військовою прокуратурою Південного регіону України 22.08.2016 спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно Героя України, першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації, якому повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі на загальну суму 90 тис доларів США (ч. 4 ст. 368 КК України).

Нагадаємо, що посадовець був затриманий під час отримання хабара у м. Миколаєві 03.06.2016 року.

Офіцерам військової прокуратури вистачило менше передбачених законом двох місяців для того, щоб зібрати необхідні докази вини підозрюваного. Вже 29.06.2016 досудове слідство було закінчено, а підозрюваному та його захисникам надано доступ до матеріалів провадження. При цьому, сторона захисту спробувала штучно затягнути процедуру, без якої судовий розгляд обвинувального акту неможливий.

Як наслідок, за клопотанням військової прокуратури Приморський районний суд м. Одеси встановив стороні захисту кінцевий строк ознайомлення з матеріалами провадження до 19.08.2016 включно. У цей термін підозрюваний та троє з п’яти його захисників скористались своїм правом у повному обсязі.

Обвинувальний акт направлено для розгляду по суті до Центрального районного суду м. Миколаєва.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 682