Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.08.2016

Генеральною прокуратурою спільно з СБУ затримано в.о. головного державного фітосанітарного інспектора Одеської області на отриманні хабара у 660 тис грн

                                   

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України та співробітниками Головного управління «К» Служби безпеки України за результатами проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій та обшуків задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди в.о. головного державного фітосанітарного інспектора Одеської області, якого уночі 04.08.2016 після отримання хабара в сумі понад 327 тис грн та понад 13 тис доларів США затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Слідством встановлено, що вказаний посадовець, зловживаючи наданою владою та діючи умисно, вимагав та одержав неправомірну вигоду на загальну суму 660 тис грн від керівника суб’єкта господарювання за створення безперешкодних умов здійснення господарської діяльності цим суб’єктом та видачу фітосанітарних сертифікатів щодо експорту зернових продуктів до Єгипту.

На цей час провадиться комплекс невідкладних процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення фактичних обставин кримінального правопорушеннята вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Дії злочинця кваліфіковано за ч.4 ст.368 КК України.

Довідково: санкція ч.4 ст.368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 431