Сайти

регіональних

прокуратур

 
28.07.2016

Двом колишнім директорам ДП «Укрмедпроектбуд» та ТОВ «Укрпрофмед» обрано міру запобіжного заходу

                                      

Генеральною прокуратурою України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, досудове розслідування якого проводиться Головним слідчим управлінням Національної поліції України за фактом зловживання службовим становищем службовими особами ДП «Укрмедпроектбуд», ТОВ «Укрпрофмед» та іншими особами, а також заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, під час будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», та нецільового використання бюджетних коштів службовими особами ДП «Укрмедпроектбуд» за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою), ч. 2 ст. 210 (нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням) КК України.

У ході досудового розслідування установлено, що до вчинення указаних вище кримінальних правопорушень причетні три колишні директори ДП «Укрмедрпроектбуд» та ТОВ «Укрпрофмед».

27.07.2016 процесуальним керівником у кримінальному провадженні погоджено повідомлення про підозру вказаним особам у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, які цього ж дня вручені двом колишнім директорам ДП «Укрмедрпроектбуд» та ТОВ «Укрпрофмед».

Крім цього, повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України вручено третій особі, яка на даний час знаходиться на лікуванні у медичній установі м. Києва.

Наразі Печерським районним судом м. Києва двом особам обрано міру запобіжного заходу, одній у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 3 млн 834 тис грн, другій – цілодобовий домашній арешт.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 426