Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.07.2016

Перший заступник Генерального прокурора України представив нового прокурора Донецької області (додано ВІДЕО)

   

У середу, 13 липня, перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук представив колективу прокуратури Донецької області нового керівника – старшого радника юстиції Євгена Бондаренка.

На заході були присутні міський голова Маріуполя, представники правоохоронних органів області та керівники місцевих прокуратур.

У своєму вступному слові Дмитро Сторожук наголосив, що не зважаючи на особливий стан в Донецькій області необхідно відновити довіру суспільства до діяльності органів прокуратури.

Перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук підкреслив: «Перед новим очільником прокуратури Донецької області в першу чергу стоїть завдання боротьби з контрабандою в регіоні».

Також було відзначено, що прокуратура повинна захищати бізнес від незаконних посягань та слідкуватиме аби підприємці працювали чесно та сприяли економічному зростанню регіону.

У свою чергу прокурор Донецької області Євген Бондаренко подякував керівництву Генеральної прокуратури за проявлену довіру та запевнив присутніх, що повністю розуміє весь рівень відповідальності, покладений на нього і керівництвом, і суспільством у цілому. Також новопризначений керівник обласної прокуратури сказав про необхідність ретельної перевірки використання бюджетних коштів у регіоні, тісну співпрацю з правоохоронними оргнами та органами місцевого самоврядування.

Довідково: Євген Бондаренко народився у 1981 році у місті Київ, у 2003 році закінчив Національну академію внутрішніх справ. До прокуратури працював в органах внутрішніх справ. Потім займав посаду начальника відділу Генеральної прокуратури України. З липня 2015 року очолював прокуратуру Київської області. Наказом Генерального прокурора України від 6 липня 2016 року призначений на посаду прокурора Донецької області.

За матеріалами прес-служби прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 5304