Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.07.2016

Генеральний прокурор Юрій Луценко представив прокурора Херсонської області

    

Генеральний прокурор України Юрій Луценко у п’ятницю, 1 липня 2016 року, представив нового прокурора Херсонської області – Віталія Тригубенка.

На заході також були присутні керівництво обласної держадміністрації та обласної ради, представники правоохоронних органів, ЗМІ та громадськості.

Представляючи новопризначеного прокурора області, Юрій Луценко підкреслив, що ситуація в області хоч не така складна, як у Миколаєві, все ж потребує змін, оскільки відсутні результати, які свідчили б про успіхи правоохоронної системи в області. «Наше антикорупційне законодавство одне з найсуворіших в Європі, але практики нема. Люди незадоволені відсутністю будь-яких змін, і ми маємо їх показати», - підкреслив Генеральний прокурор, зазначивши, що тільки за такої умови країна зможе вистояти в цей надзвичайно складний період трансформації.

Він поставив перед прокурором області першочергові завдання, серед яких відновлення довіри до прокуратури, та «полювання на велику рибу, щоб суспільство повірило у те, що недоторканість закінчена».

Водночас Генеральний прокурор попросив залишитись працювати тих працівників, хто працює по закону.

Звертаючись до новопризначеного очільника обласної прокуратури, Юрій Луценко висловив переконання, що на керівних посадах обов’язково мають залишитись справжні професіонали, та висловився за забезпечення можливості їх професійного зростання.

Він також закликав не обмежуватися притягненням до відповідальності виконавців, а навпаки полювати на тих, хто є організатором. «Не буває службового злочину без створення злочинної організації», - наголосив Генеральний прокурор.

Довідково: Тригубенко Віталій Миколайович, народився 9 вересня 1981 року в селищі Кегичівка Харківської області. В 2004 році закінчив Національну юридичну Академію України за спеціальністю «Правознавство».

В органах прокуратури працює з липня 2004 року. За цей час обіймав посади від помічника прокурора району до начальника управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратур України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 197