Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.06.2016

Генеральною прокуратурою України спільно з працівниками ГУ БКОЗ СБ України та ГУ ВБ ДФС України затримано керівника відділу податкового органу на одержанні неправомірної вигоди

        

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України викрито начальника відділу СУ ФР ГУ ДФС в Одеській області, який вимагав та отримав неправомірну вигоду від представника суб’єкта господарювання в розмірі майже 115 тис грн за закриття кримінальних проваджень та не перешкоджання діяльності підприємства.

Зловмисника затримано під час одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 3 тис доларів США, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України. Розмір неправомірної вигоди, отриманої ним напередодні, складав 1600 доларів США.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Наразі досудове розслідування триває.

Довідково: за скоєне кримінальне правопорушення винній особі загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 10 років.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 123