Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.06.2016

В ході обшуків у колишнього начальника київської міліції знайдено кошти на суму 40 тис євро, 10 тис дол США та інші цінності

    

Начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк в ефірі каналу «112 Україна», коментуючи запитання щодо фігурантів кримінального провадження, які мають відношення до розгону студентського мітингу на Майдані Незалежності 30 листопада 2013 року, повідомив, що обшуки проводились на минулому тижні у колишнього начальника Головного управління МВС України в м. Києві.

«Обшуки проводяться з метою встановлення додаткових доказів і місцезнаходження осіб, що знаходяться в розшуку, а також виявлення майна, на яке може бути накладено арешт»,- наголосив Сергій Горбатюк.

Так, за словами начальника Департаменту спеціальних розслідувань, за результатами обшуків виявлено дорогоцінності (золоті монети, годинники, прикраси), кошти, які вилучені, і на які накладено арешт, і які будуть конфісковані в разі вироку для забезпечення цивільного позову.

Уточнюючи суму коштовностей, знайдених під час обшуку, він зазначив: «Якщо брати кошти, то це 40 тис євро, 10 тис дол США, а точну вартість золотих монет, як старих, так і сучасних, а також інших цінностей, можна буде сказати за результатами експертної оцінки, яка на теперішній час проводиться».


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 526