Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.05.2016

За клопотанням Генпрокуратури накладено арешт майже на 200 млн грн, які належать екс-Міністру фінансів України Ю. Колобову

    

Генеральною прокуратурою України продовжено активну роботу щодо виявлення та арешту активів колишніх високопосадовців.

Так, під час розслідування кримінального провадження за підозрою колишнього Міністра фінансів України Ю. Колобова у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах встановлено, що екс-Міністр з метою приховування грошових коштів, отриманих шляхом зловживання службовим становищем, розмістив їх на рахунках, відкритих у ПАТ "Фідобанк", відкритих на ім’я своєї матері В. Шульц.

Слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва визнано обґрунтованою позицію Генеральної прокуратури України в частині належності коштів безпосередньо Ю. Колобову у зв’язку з чим їх арештовано.

Всього у гривневому еквіваленті накладено арешт на 199,4 млн грн.

30.05.2016 Апеляційний суд м. Києва погодився з доводами прокурора Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної та підтвердив, що накопичені на банківських рахунках кошти є предметом на яке може накладатися обмеження в розумінні ст. 170 (накладення арешту на майно) КПК України, визнавши арешт цих коштів законним.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 197