Сайти

регіональних

прокуратур

 
30.05.2016

Юрій Луценко презентував новий склад заступників Генерального прокурора

    

Юрій Луценко на своїй прес-конференції 30 травня 2016 року презентував новий склад заступників Генерального прокурора. Так, першим заступником Генерального прокурора України буде Дмитро Сторожук, який відповідатиме за нагляд у кримінальних провадженнях за додержанням законності дій органами Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції та Державної митної служби. Під його куруванням перебуватиме Департамент нагляду у кримінальному провадженні, який забезпечуватиме законність дій правоохоронних органів, який очолить офіцер міліції, заслужений юрист Володимир Бедриківський.

Окрім того, Департамент В. Бедриківського отримав завдання підписати Меморандум із Адвокатом бізнесу, що забезпечить прямий зв'язок Генеральної прокуратури із підприємцями з різних галузей економіки усіх областей України. Рішенням загальних зборів Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Адвокатом бізнесу рекомендовано Оксану Мальовану.

Якісна співпраця Генпрокуратури та Адвоката бізнесу, на думку Генерального прокурора, забезпечить відновлення справедливості, гарантії захисту права власності та суттєво зменшить корупцію в правоохоронних та контролюючих органах.

Заступником Генпрокурора, до компетенції якого входитимуть питання міжнародно-правового співробітництва, підтримання державного обвинувачення та представництва інтересів громадянина або держави в судах, а також тісна співпраця із Уповноваженим ВР з прав людини, стане Євген Єнін. Він має три вищі освіти та володіє трьома іноземними мовами. Працював як на посадах оперативного складу Головного управління розвідки СБ України та Служби зовнішньої розвідки України, так і на посаді радника Посольства України в Італійській Республіці.

Ще одним своїм заступником, основним завданням якого стане проведення реформи ГПУ, Юрій Луценко назвав Валентину Теличенко - відомого правозахисника, що спеціалізується на кримінальному і цивільному праві та на супроводженні справ у Європейському суді з прав людини. Її завданням стане проведення нових конкурсів на місцевих прокурорів, реформа Академії прокуратури за західними стандартами для перенавчання працівників прокуратури, введення західних стандартів статистики, оновлення українського законодавства спільно з правоохоронними органами.

Серед найголовніших завдань, окреслених на найближчий рік для представленої команди, Генеральний прокурор України Юрій Луценко визначив очищення системи від працівників, які недоброчесно поводять себе в органах прокуратури. «І ця команда буде працювати саме на такий суспільний результат», - резюмував він.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 112