Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.05.2016

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління ДФС та начальника відділу Міндоходів у Харківській області за одержання 115 тис грн хабара

      

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням начальника управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Харківській області та начальника відділу ліцензування та контролю за обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління Міндоходів у Харківській області в одержанні неправомірної вигоди, з використанням службового становища, вчиненого групою осіб, поєднаним з її вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Встановлено, що вказані службові особи фіскального органу діючи з корисливих мотивів та за попередньою змовою між собою 15.10.2015 отримали неправомірну вигоду у сумі 115 тис грн за не створення перешкод у діяльності суб’єкта господарювання.

З метою забезпечення виконання санкції статті ч. 3 ст. 368 КК України щодо конфіскації майна органом досудового розслідування накладено арешт на наступне майно підозрюваних: 116 500 доларів США, вилучених під час проведення обшуків, 11 земельних ділянок на території Київської та Чернігівської областей, квартиру у м. Києві, будинок у м. Чернігові, транспортний засіб «Тойота».

Стосовно підозрюваних обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 609 тис грн кожному.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 419