Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.05.2016

Генпрокуратурою спільно з СБУ викрито схему отримання неправомірної вигоди працівниками прикордонної служби України в Харківській області

    

Новоутвореним Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України затримано начальника відділення внутрішньої безпеки Харківського прикордонного загону та цивільну особу, яка надавала неправомірну вигоду за безперешкодне незаконне перевезення товарів через державний кордон України.

Цивільну особу затримано при передачі неправомірної вигоди у вигляді 9 800 доларів США, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище), а начальника відділення внутрішньої безпеки Харківського прикордонного загону при отриманні неправомірної вигоди на вказану вище суму, за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди у великому розмірі службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб).

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманим запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За скоєне кримінальне правопорушення зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування наразі триває.

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

 

 

кількість переглядів: 122