Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.04.2016

Делегати першої всеукраїнської конференції працівників прокуратури обирають членів КДК

          

У Генеральній прокуратурі триває перша всеукраїнська конференція працівників прокуратури.

У середу, 27 квітня, відбувся другий тур таємного голосування, на якому делегати конференції обрали трьох (з п’яти) членів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Ними стали: С. Костенко, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Миколаївської області; Ю. Фреїшин, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби управління нагляду у кримінальних провадженнях прокуратури Івано-Франківської області; Є. Кравченко, прокурор відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Вінницької області.

Нагадаємо, що до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів входять 11 членів: 5 прокурорів, 3 представника Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, 2 науковця і 1 адвокат. Головними завданнями КДК є дисциплінарні провадження стосовно прокурорів, добір кандидатів на посаду прокурора вперше та переведення прокурорів між різними органами прокуратури.

У свою чергу, прокурор Генеральної прокуратури України В. Куценко під час брифінгу повідомив, що наразі відбувається третій тур таємного голосування, на якому буде дообрано ще 2 членів КДК.

Прокурор Генеральної прокуратури України також зазначив, що, на жаль, відбуваються провокації, які направлені на заваду роботі конференції. Так в одному зі ЗМІ з’явилось повідомлення про начебто надходження делегатам смс-повідомлень із вказівкою щодо голосування за конкретних кандидатів, а також поступала інформація щодо замінування зали, в якій відбувається конференція.

«Є намагання зірвати це демократичне зібрання, мета мені не зрозуміла, адже вимога прямо прописана у законі, що прокурори повинні обрати органи прокурорського самоврядування», - наголосив В. Куценко.


 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 619