Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.04.2016

За результатами розгляду клопотання прокуратури АР Крим судом надано дозвіл на затримання так званого директора НВАО «Масандра»

    

Прокуратурою Автономної Республіки Крим здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати однієї пляшки унікального колекційного вина Херес-де-ла-Фронтера врожаю 1775 року вартістю близько 100 тис дол США, яке належало до колекційного фонду Енотеки у Державному концерні «Національне виробничо-аграрне обєднання «Масандра» (далі – НВАО «Масандра»), було національним надбанням України, становило значну історичну, наукову та практичну цінність.

З урахуванням зібраних у справі доказів новопризначеному анексованою владою АР Крим так званому генеральному директору НВАО «Масандра» Я. Павленко, яка маючи умисел на розтрату чужого майна, що перебувало у її віданні, відкоркувала для Президента Російської Федерації В. Путіна та екс-прем’єра Італії С. Берлусконі пляшку вищевказаного вина, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Завдяки ефективній роботі правоохоронних органів АР Крим ухвалою Печерського суду м. Києва надано дозвіл на затримання підозрюваної у вищевказаному кримінальному провадженні Я. Павленко з метою її приводу до суду для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За результатами принципової позиції правоохоронних органів АР Крим кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення на тимчасово окупованій території України, рано чи пізно буде притягнутий до відповідальності.


За матеріалами прес-служби прокуратури АР Крим
кількість переглядів: 525