Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.04.2016

Колишньому заступнику Генпрокурора повідомлено про підозру (додано ДОКУМЕНТИ – ОРДЕРИ НА КВАРТИРИ)

    

Генеральною прокуратурою України повідомлено про підозру колишньому заступнику Генерального прокурора України Віталію Каську у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 та ч. 4 ст. 358 КК України.

Про підозру повідомлено з дотриманням усіх передбачених Законом прав підозрюваного, а також з урахуванням перебування В. Каська у статусі адвоката. У зв'язку з цим підозру підписано заступником Генерального прокурора України.

В. Касько підозрюється у придбанні права на майно шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), вчиненому в особливо великих розмірах, а також у використанні завідомо підробленого документа.

Зокрема, В. Касько незаконно, в тому числі у спосіб використання підроблених документів, шляхом обману заволодів приміщенням службової квартири площею 155 м. кв., що знаходиться на бульварі Дружби Народів у місті Києві, ринкова вартість якої на момент вчинення злочинів становила близько 1,8 млн грн, чим спричинив шкоду державним інтересам в особливо великих розмірах.

При цьому В. Касько порушив права категорій осіб, що потребували поліпшення житлових умов та були наділені правом на отримання жилих приміщень у першу чергу.

Нагадаємо, Департаментом з розслідування та нагляду у кримінальних провадженнях у сферах державної служби та власності Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування за ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 358 КК України. Досудовим розслідуванням установлено, що працівник Генеральної прокуратури України В. Касько шляхом вчинення шахрайства, а саме надання неправдивої інформації про відсутність постійного житла у м. Києві та завищення фактичної кількості членів своєї сім’ї, упродовж 2003-2016 років незаконно заволодів квартирами, розташованими на території м. Києва.

 

 

 

ПРИМІТКА

Квартира № 64 у будинку № 3 по вулиці Новгородській у місті Києві.
(Загальна площа – 48 кв.м.; жила площа – 19,2 кв.м.)
Печерською районною в м. Києві державною адміністрацією 06.05.2003 видано ордер № 29940, серії Б

Квартира № 95 у будинку № 14-16 по бульвару Дружби Народів у місті Києві.
(Загальна площа – 155 кв.м.; жила площа – 83,6 кв.м.)
07.05.2010 Касько В.В. вдруге подав заяву Генеральному прокурору України про надання йому службової квартири вже за адресою м. Київ, бульвар Дружби Народів, 14-16, кв. 95.
Печерською районною в м. Києві державною адміністрацією 10.08.2010 видано ордер № 011610, серії Б

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1172