Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.04.2016

Прокуратура оскаржить виправдувальний вирок щодо судді, який переслідував «Автомайдан»

    

Прокуратура міста Києва не погоджується з рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області та наполягатиме на скасуванні виправдувального вироку судді В. Лисенку, який у січні 2014 року незаконно притягнув до адміністративної відповідальності активіста «Автомайдану».

У судовому засіданні державним обвинувачем було надано достатньо переконливих доказів вчинення суддею кримінального правопорушення, передбаченого ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення).

Зокрема, факт постановлення суддею В. Лисенко неправосудного рішення підтверджується постановою Апеляційного суду Київської області, який визнав незаконним та скасував рішення вказаного судді про позбавлення водійських прав учасника «Автомайдану», показами свідків, а також первинними документами, складеними працівниками ДАІ, які містили істотні суперечності між собою, але були покладені суддею в основу неправосудного рішення.

У зв’язку з цим прокуратура вважає постановлений виправдувальний вирок судді В. Лисенку незаконним та буде оскаржувати його в установленому законом порядку.


За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 472