Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.03.2016

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишнього інспектора ГУ МВС України в м. Києві, який не припинив злочинні дії працівників спецпідрозділу «Беркут»

     

Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру та оголошено розшук колишнього молодшого інспектора автослужби батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в Харківській області у вчиненні 01 грудня 2013 року поблизу Адміністрації Президента України на вул. Банковій у м. Києві, спільно з іншим працівником батальйону міліції особливого призначення «Беркут» ГУМВС України в Харківській області, з явним перевищенням своїх службових повноважень, побиття затриманого учасника акції протесту, у якого в цей час були скріплені за спиною наручниками руки та він був покладений на проїжджу частину вулиці й не міг чинити жодних протиправних дій стосовно працівників правоохоронних органів чи інших осіб. Внаслідок такого побиття потерпілий отримав середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Водночас до Печерського районного суду м. Києва направлено обвинувальний акт за обвинуваченням колишнього інспектора відділу організації служби управління громадської безпеки Головного управління МВС України в м. Києві, який внаслідок недбалого ставлення до своїх службових обов’язків не припинив злочинні дії вищевказаних працівників спецпідрозділу «Беркут», хоча міг і зобов’язаний був це зробити, що призвело до істотної шкоди, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України.

Нагадаємо, що за результатами розслідування подій, що відбулися 01 грудня 2013 року на вул. Банковій в м. Києві в організації розгону акції протесту та застосуванні насильства до протестувальників повідомлено про підозру п’яти особам з числа керівництва держави та правоохоронних органів та трьом правоохоронцям виконавцям цих протиправних дій.

Досудове розслідування щодо встановлення інших організаторів та виконавців вчинених злочинів під час цих подій триває.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 649