Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.03.2016

Генеральною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно С. Калиновського, який обвинувачується у побитті працівника правоохоронного органу та скоєнні ДТП, що призвело до загибелі людей

    

Генеральною прокуратурою України за результатами досудового розслідування затверджено та направлено 03.03.2016 до Шевченківського районного суду м. Києва обвинувальний акт стосовно С. Калиновського за фактами умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень та вчинення порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили загибель кількох осіб, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ч. 3 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Стосовно обвинуваченого С. Калиновського обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в Київському слідчому ізоляторі.

Процесуальне керівництво, у тому числі державне обвинувачення у кримінальному провадженні, здійснюється працівниками Генеральної прокуратури України.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 815