Сайти

регіональних

прокуратур

 
26.02.2016

Управлінням спеціальних розслідувань скеровано до суду кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього начальника ГУ МВС України в Одеській області у зв’язку з подіями в Одесі 2 травня

    

Управлінням спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України 26.02.2016 скеровано до Приморського районного суду м. Одеси кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього начальника Головного управління МВС України в Одеській області у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 135 (залишення в небезпеці), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Обвинуваченому інкримінується зловживання службовим становищем, яке полягало в умисній, всупереч інтересам служби, бездіяльності з метою одержання для себе неправомірної вигоди немайнового характеру та призвело до настання тяжких наслідків у вигляді загибелі під час масових заворушень 02.05.2014 у м. Одесі 48 осіб, спричинення тілесних ушкоджень 200 особам та завдання матеріальних збитків понад 200 тис грн, а також завідоме залишення без допомоги осіб, які перебували в небезпечному для життя стані і позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження, за наявних можливостей організувати їм допомогу, а також наступне службове підроблення документів щодо введення оперативного плану «Хвиля».

Найбільша санкція серед інкримінованих статей передбачає до 10 років позбавлення волі.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 507