Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.02.2016

Колишнього заступника голови Державної інспекції сільського господарства України за одержання хабара засуджено до 10 років позбавлення волі

    

Генеральною прокуратурою України забезпечується суворе дотримання принципу невідворотності показання за корупційні злочини.

Так, вироком Кіровського районного суду міста Кіровограда визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України колишнього заступника голови Державної інспекції сільського господарства України, якого у серпні 2014 року викрито під час одержання неправомірної вигоди у сумі 357 тис грн (що за курсом НБУ на той час становило майже 30 тис доларів США) за видачу дозволу на зняття родючого шару ґрунту для проведення робіт по видобуванню корисливих копалин на території Кіровоградської області.

Незважаючи на спроби втечі злочинця, знищення частини грошових коштів, впливу на свідків задля надання неправдивих показів та вчинення інших дій для уникнення від кримінальної відповідальності, завдяки професійній, злагодженій співпраці слідчих Головного слідчого управління та управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих Генеральної прокуратури України, принциповій позиції державного обвинувача під час судового розгляду, колегією суддів прийнято законне та обґрунтоване рішення.

Цим вироком посадовцю призначено покарання у виді реального позбавлення волі строком на 10 років із конфіскацією половини майна, у т.ч. грошових коштів у сумі понад 40 тис доларів США в дохід держави, з позбавленням права займати посади в органах державної виконавчої влади на 3 роки та позбавленням 5 рангу посади державного службовця.


Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 495