Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.02.2016

Генпрокуратурою розпочато процедуру спеціального досудового розслідування стосовно екс-Голови Нацбанку С. Арбузова за підозрою у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах

      

Рішенням слідчого судді Печерського районного суду міста Києва 15 лютого 2016 року задоволено клопотання Генеральної прокуратури України та надано дозвіл на здійснення процедури спеціального досудового розслідування стосовно С. Арбузова.

Нагадаємо, управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України розслідується кримінальне провадження за підозрою колишнього Голови Національного банку України С. Арбузова у розтраті чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, тобто за ч. 5 ст. 191 КК України.

У вказаному кримінальному провадженні 20.05.2015 Генеральна прокуратура України звернулася до суду із клопотанням про започаткування процедури спеціального досудового розслідування.

Довідково: Главою 24-1, якою чинний Кримінальний процесуальний кодекс України доповнений відповідно до Закону України від 07.10.2014, передбачено процедуру проведення спеціального досудового розслідування (in absentia), тобто можливості судом заочного засудження у разі коли особа перебуває у міждержавному чи міжнародному розшуку.

Санкцією ч. 5 ст. 191 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1936