Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.01.2016

Заява про начебто існуючий тиск на слідчих і прокурорів у кримінальному провадженні щодо О. Корнійця та В. Шапакіна - чергова дезінформація

    

Нещодавно у засобах масової інформації була поширена чергова заява про начебто існуючий тиск на слідчих і прокурорів у кримінальному провадженні щодо О. Корнійця та В. Шапакіна. Зокрема, у коментарі посадовця зазначалось, що слідчих і прокурорів у справі викликали до управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури ГПУ у зв’язку з проведенням службового розслідування у одній справі, а по факту начебто відбирались пояснення по іншій.

Генеральна прокуратура України офіційно інформує про наступне.

Виклик працівників прокуратури та одержання від них пояснень було здійснено в рамках службового розслідування за фактом розголошення працівником органів прокуратури у мережі Інтернет даних досудового розслідування у кримінальному провадженні стосовно О. Корнійця та В. Шапакіна.

При опитуванні прокурора у кримінальному провадженні та слідчого жодні питання, які б не стосувалися кримінального провадження, з якого стався витік службової інформації, не ставилися.

При цьому варто зауважити, що службове розслідування проводиться комісією працівників кількох структурних підрозділів центрального апарату Генеральної прокуратури України, а не тільки управління внутрішньої безпеки та захисту працівників прокуратури.

Однією з підстав для призначення службового розслідування є та обставина, що витік інформації міг статися від прокурорів та слідчих у справі О. Корнійця та В. Шапакіна, які працюють у тих же підрозділах, що і здійснюють досудове розслідування.

Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 3292