Сайти

регіональних

прокуратур

 
31.12.2015

Привітання Генерального прокурора України Віктора Шокіна з Новим роком і Різдвом Христовим

   

Шановні колеги, дорогі друзі!

Хочу щиро привітати всіх працівників органів прокуратури з Новим роком і Різдвом Христовим.

Минулий 2015 рік був складним і відповідальним для нас усіх. Ми не лише боролися зі злочинністю, захищали права громадян, але й училися жити та працювати за новим законом «Про прокуратуру», здійснювали небачене до цього часу реформування та очищення прокурорської системи, наближали її до європейських стандартів. Можу з упевненістю сказати, що ми достойно впоралися з тими завданнями, які поклав на нас український народ і Президент України.

Бажаю, щоб новий 2016 рік став часом закріплення здобутків, реалізації нових планів і завдань. Наша держава, як ніколи, сьогодні потребує самовідданого служіння кожного з вас, професійного та відповідального виконання професійних обов’язків.

Нехай новорічні свята та величне Різдво Христове дарують нам душевний спокій і щастя, тепло і затишок, радість зустрічей із рідними та близькими, а Україні – мир і процвітання!

Слава Україні!

З Новим роком!

З Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями

Генеральний прокурор України                                                                                                         Віктор ШОКІН

 

кількість переглядів: 420