Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.12.2015

Військовою прокуратурою у гаражі заступника командира військової частини виявлено цілий склад боєприпасів і вибухових пристроїв

    

8 грудня 2015 року працівниками військової прокуратури Житомирського гарнізону спільно зі співробітниками військової контррозвідки Служби безпеки України та слідчого відділу Головного управління Національної поліції у Житомирській області в м. Бердичеві виявлено факт незаконного зберігання майором - заступником командира однієї з військових частин у власному гаражі набоїв, піротехнічних виробів та вибухових речовин.

Зокрема, під час проведення обшуку вилучено півтисячі вибухових пакетів, майже тисячу електродетонаторів, сотню капсуль-детонаторів, близько 3 кг пороху, більше тисячі набоїв різних калібрів, набоїв зондувальних (НЗП - для вимірювання швидкості та напряму вітру) - 880 шт, а також 226 піротехнічних патронів, інші освітлювальні та імітаційні патрони.

Вказаного військовослужбовця затримано у поряду ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України. Проводяться першочергові слідчі дії.

Слідчим готується до суду клопотання про застосування стосовно затриманого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, про арешт тимчасово вилученого майна та відсторонення підозрюваного від посади.

Перевіряються версії щодо причетності затриманого до викрадення боєприпасів та вибухівки, а також до підготовки терористичних актів.

Довідково: Санкція ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

 

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 501