Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.11.2015

Прокуратура завершила розслідування щодо екс-керівників Печерської ДАІ, причетних до злочинів проти учасників Революції Гідності

        

Слідчим управлінням прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишніх начальника відділу ДАІ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві та його заступника у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 343, ст. 340 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що вказані посадовці, використовуючи своє службове становище, під час подій Революції Гідності в січні 2014 року надавали усні вказівки підлеглим працівникам відділу ДАІ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві з метою прийняття ними незаконних рішень у вигляді безпідставного складання документів про, нібито, вчинення адміністративних правопорушень учасниками мирної акції протесту на підтримку європейського вектора зовнішньої політики України «Автомайдан», а також у незаконному перешкоджанні організації та проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій.

На підставі незаконних рапортів, протоколів про вчинення адміністративних правопорушень учасниками Автомайдану, суддями виносилися рішення про позбавлення їх права керування.

Наразі стороні захисту відкрито матеріали для ознайомлення, після чого обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.


За матеріалами прес-служби прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2051