Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.11.2015

Графік співбесіди з кандидатами на адміністративні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі

     

Співбесіда з кандидатами на адміністративні посади в Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі проходитиме з 17 по 21 листопада 2015 року в Національній академії прокуратури України за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 81б (ауд. 118 (корпус 1).

Зал для очікування – ауд.100/200 (корпус 1)

Список осіб, які запрошуються на співбесіду 17 листопада 2015 року о 13.00 год.

1. Бондаренко Олексій Петрович
2. Власенко Тетяна Валеріївна
3. Гаврилюк Володимир Олегович
4. Гущесов Станіслав Валерійович
5. Дмитрієв Юрій Валерійович
6. Дрозач Катерина Олександрівна
7. Іліка Дмитро Іванович
8. Козаченко Вікторія Іванівна
9. Крамчанінов Андрій Іванович
10. Кричун Василь Васильович
11. Павлик Вікторія Леонідівна
12. Самолудченко Сергій Миколайович
13. Сологуб Євгеній Вікторович
14. Шарко Роман Степанович


Список осіб, які запрошуються на співбесіду 18 листопада 2015 року о 13.00 год.

1. Анісімов В'ячеслав Олександрович
2. Білий Дмитро Михайлович
3. Будков Володимир Сергійович
4. Вигівська Людмила Володимирівна
5. Волков Олександр Євгенович
6. Воронін Євген Володимирович
7. Гавронський Олег Олександрович
8. Гадіон Наталія Миколаївна
9. Грабовський Євгеній Георгійович
10. Гущесова Ольга Василівна
11. Довгань Андрій Ігорович
12. Долбещенков Денис Олексійович
13. Зузак Ігор Олександрович
14. Зусько Ірина Михайлівна
15. Колотило Олексій Онуфрійович
16. Лупу Адріан Корнелович
17. Ярмоленко Сергій Валерійович


Список осіб, які запрошуються на співбесіду 19 листопада 2015 року о 13.00 год.


1. Гетьман Людмила Анатоліївна
2. Казбанова Тамара Вікторівна
3. Климик Алла Володимирівна
4. Лужецький Сергій Андрійович
5. Лущай Руслан Олександрович
6. Матюшко Олександр Анатолійович
7. Маційчук Олександр Анатолійович
8. Омельченко Олександр Миколайович
9. Підлісний Олександр Анатолійович
10. Побережний Дмитро Валерійович
11. Подоляк Михайло Сергійович
12. Рудниченко Володимир Віталійович
13. Сидоров Микола Дмитрович
14. Хальзєв Сергій Іванович
15. Шаблін Євген Ігорович
16. Шахрай Юрій Іванович



Список осіб, які запрошуються на співбесіду 20 листопада 2015 року о 13.00 год.

1. Аносов Віталій Миколайович
2. Бершинський Євген Васильович
3. Глазунов Сергій Валерійович
4. Гречишкін Віталій Вікторович
5. Гуменюк Андрій Миколайович
6. Дядюшева Катерина Євгенівна
7. Калитко Вікторія Володимирівна
8. Караман Костянтин Валерійович
9. Клименко Олексій Анатолійович
10. Книгиницька Зореслава Олегівна
11. Кузченко Володимир Олександрович
12. Мельничук Олександр Іванович
13. Мирко Олена Олегівна
14. Мотуренко Юрій Анатолійович
15. Нетикша Павло Володимирович
16. Оводенко Віталій Сергійович
17. Олійник Роман Володимирович


Список осіб, які запрошуються на співбесіду 21 листопада 2015 року о 10.00 год.


1. Ольховий Віталій Валерійович
2. Пономаренко Віталій Павлович
3. Русин Микола Григорович
4. Рудницький Віталій Олександрович
5. Салій Ігор Іванович
6. Сенюта Василь Євгенійович
7. Симків Роман Ярославович
8. Синюк Андрій Володимирович
9. Соколов Євгеній Валерійович
10. Стадченко Олена Вікторівна
11. Тарасенко Ігор Олексійович
12. Халявка Вячеслав Валентинович
13. Харченко Віктор Ігорович
14. Цирфа Костянтин Анатолійович
15. Чічкаленко Наталія Михайлівна
16. Ярова Ольга Анатоліївна
17. Яроменок Марина Анатоліївна

кількість переглядів: 5781